All fields are required.

Close Appointment form

İzmir Üniversitesi Hastanesi

İzmir Üniversitesi Hastanesi Hakkında

  • Home
  • İzmir Üniversitesi Hastanesi

izmir-universitesi-hastanesi-uroloji
Hastanemiz Türkiye’nin batıya açılan kapısı; İzmir’de yer alıyor. 17 Ekim 2011’de hizmet vermeye başlayan kurumumuz, şehrin en güzel semtlerinden biri olan Karşıyaka’dadır.

İzmir Üniversitesi Hastanesi “özel hastane+üniversite” birlikteliğini gerçekleştirmiş bir kurum olarak ve yüzü aşkın öğretim üyesi – doktor akademik kadrosu ile geleceğin hekimlerini yetiştirmektedir. Kurum; dünyaya örnek olabilecek entegre sağlık hizmeti ile özellikli olarak yapılabilecek tüm tıbbi uygulamaları ve hizmetleri yurt içi ve yurt dışı hastalara bir arada sunmaktadır. 301 hasta yatak kapasitesi ile ülkemizin en donanımlı özel hastanelerinden biridir.
Sağlık Bakanlığı kalite birinciliği belgesi bulunmaktadır.

46 branşla hizmet veren İzmir Üniversitesi Hastanesi, yoğun bakım, organ ve kemik iliği nakli, tüp bebek birimi ve diğer branşlarla hizmet çeşitliliği sağlamıştır.
Yaklaşık 46 bin metrekare kapalı alanda deneyimli çalışanları, teknolojisi, modern altyapısı ve JCI akreditasyonu ile tescillenmiş sağlık standartlarında tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Bugün; İzmir Üniversitesi Hastanesi, insan sağlığı için çalıştığının bilinci, tercih edilmenin verdiği sorumluluk ve geçmişten aldığı güçle, kaliteli sağlık hizmetinin çıtasını yükseltmekte, her geçen gün bir adım öteye taşımaktadır.

İzmir Üniversitesi Hastanesi 3.basamak SGK anlaşmalı olup diğer tüm özel kuruluş ve sigorta anlaşma listesi için lütfen tıklayınız.uni1


uni1


uni1
uni1


uni1


uni1